Urzadzanie

Montaż automatycznych systemów nawadniających

Jednym z najistotniejszych warunków prawidłowego rozwoju roślin (a zwłaszcza trawnika) jest zapewnienie im odpowiedniej ilości wody.
Podlewanie wężem czy konewką, nie tylko jest uciążliwe i pracochłonne ale i nie zapewnia optymalnych parametrów nawadniania. Dlatego wymyślono automatyczne systemy nawadniające.
Dzięki nim możemy zaoszczędzić czas- system uruchamia się samoczynnie, za pomocą zaprogamowanego sterownika. Poza tym możemy dostarczyć wodę dla poszczególnych grup roślin, uwzględniając ich - niekiedy specyficzne - wymagania w tym zakresie. Są rośliny wrażliwe na zraszanie liści (zwłaszcza zimną wodą) – wtedy w ramach systemu montujemy wykraplacze lub minizraszacze. Inne potrzeby ma w tym względzie świeżo założonego trawnika z siewu, inne trawnik z rolki a jeszcze inne żywopłot czy rabata kwiatowa.
W ramach tego samego systemu można ustawić zarówno optymalne czasy nawadniania - dla poszczególnych grup rośli - jak i częstotliwości tych nawadniań.
Montaż automatycznych systemów nawadniających pozwala więc nie tylko zaoszczędzić czas ale zapewnić wszystkim roślinom optymalne warunki rozwoju.
Nawadnianie terenów zieleni realizujemy głównie w oparciu o produkty firmy Hunter i Rain Bird.
Automatyczne systemy nawadniające tych firm należą do najlepszych na świecie. To produkty o sprawdzonej, innowacyjnej konstrukcji, wykonane z trwałych i wysokogatunkowych materiałów ze szczególną dbałością nawet o najmniejsze detale.

Wykonujemy:

  • 1. Nawadnianie ogrodów
  • 2. Nawdniania boisk sportowych
  • 3. Nawadniania parków, skwerów

Potrafimy to zrobić.

Zobacz foto...